World Tour tenniskids van start

Deze zondag 18 maart is ondanks de vrieskou de 1e World Tour Oranje gespeeld.  Daar de banen op ons park met deze vorst nog niet bespeelbaar waren, is “thuis” gespeeld in de hal van HTC Hillegom. Ons team Oranje met Gijs Ribberink, Remy Baegen, Jelle Hill en Tristan Leendertse ging er vol enthousiasme tegen aan en eindigde deze dag als 3e.

Nieuwe regels

De KNLTB heeft dit jaar de spelregels aangepast en dat was best even wennen. Niet 5 games maar het team dat als eerste 4 games wint, gaat er met de zege vandoor.  Na het spelen van alle rondes was de daguitslag:
  1. Hillegom 86 punten
  2. De Kikkers 69 punten
  3. Nieuw Vennep 50 punten
  4. De Boekhorst 33 punten
  5. Hoofddorp 9 punten

Er volgen deze periode nog 2 wedstrijddagen. Zondag 25/3 bij HTC Hillegom en op maandag 2/4 bij TV Hoofddorp. Uiteindelijk zal er een winnaar uitkomen.

Gijs Ribberink, Remy Baegen, Jelle Hill en Tristan Leendertse. Top gedaan mannen!

Dank

Onze dank gaat uit naar Madelon van Trigt van HTC Hillegom voor het regelen en beschikbaar stellen van de banen. Super!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *