Hoe kom je de winter door…

Het tennisseizoen loopt op zijn einde en wat moet je dan? Hoe kom je nou die koude lange winterperiode door als enthousiaste tennisser bij TVNV?  Wij helpen je graag met onderstaande ‘kom-de-winter-door-TVNV-tips’.

Kom-de-winter-door-TVNV-tips

  • Arnolduspark zaterdagavondtoernooitjes  georganiseerd door Jerome en Sander: op 11 november, 16 december, 27 januari 2018, 24 februari en 24 maart.  Inschrijven 11 november 2017.
  • Uurtje een baan huren voor slechts 15 euro in tennishal Zwaanshoek. Twee fijne banen, goede ondergrond en licht met gezellig hoekje. Even bellen met mevrouw of mijnheer Veldt en het is zo geregeld.
  • Arnolduspark kent ook een wintercompetitie. Je kunt nog meedoen aan deel 2 welke loopt van januari tot en met maart 2018
  • Bekijk de tennisvideo’s van de KNLTB waarvan we er een aantal op onze site hebben gezet.

Voor in je agenda

Nog meer tips?

Heb jij nog een leuke suggestie voor ons? Laat het ons weten en mail communicatie@tvnieuwvennep.nl.

Plaats een reactie