Najaarscompetitie jeugd

Ook deze zondag 15 oktober wordt er weer druk gespeeld door  jeugdteams op ons park. Wij wensen alle jeugdteams heel veel succes vandaag!

Het team (zie foto boven) van Kaylee Tanikromo, Li-Anne Kraaier, Lisa van de Post, Roos Ribberink, Chantal Arnold, Lieke Veltman en Floor Brabander  (TV Nieuw-Vennep 1 – Meiden 11 tm 17) speelt deze dag tegen  Haarlemsche Lawn Tennis Club 1.

Het team van de jongens 11 tm 17 jaar met Daan van de Vight, Robin Arnold (die vandaag vervangen wordt door Jean-Paul), Patrick Arnold, Thijmen van de Vight en Felipe Soeters mag aantreden een sterke tegenstander: T.V. Forescate 2. We zijn benieuwd!

Naast deze jeugdteams die thuis spelen zijn er ook jeugdteams met dit prachtige weer op andere parken aan de slag. Zoals het team van:

  • Ruben Verkerk, Jasper Wijchers, Mark van de Post, Maikel Bus en Krisitian Bus tegen de Boekhorst
  • Lotte van Vliet, Leon Tobi, Marek Opdam, Jan-Paul van Tienderen, Marit Boerop en Megan van Kakum en Iris van Tienderen tegen Nieuw-Sloten.

Alle succes en stuur maar door die gekke, leuke foto’s en mooie verhalen!

Op onze facebookpagina kun je nog een paar leuke (actie) foto’s terugvinden.

Plaats een reactie