Ook in 2022 ophaal oud papier

Goed nieuws: ook in 2022 kan en zal het oud papier door de GOPA (Gezamenlijke Oud Papier Aktie) maandelijks worden opgehaald in Nieuw-Vennep. De opbrengsten vormen voor de voetbalverenigingen VVC en DIOS, hockeyclub MHC de Kikkers en Tennisvereniging Nieuw-Vennep een belangrijke inkomstenbron. De ophaalkalender 2022 zal eind december verspreid worden.


Ook een handje helpen?

Ook een keer oud papier voor je club lopen? Dat kan altijd. Mail communicatie@tvnieuwvennep.nl.

Meer over oud papier ophalen (GOPA)

2 gedachten over “Ook in 2022 ophaal oud papier”

  1. Goedemorgen.

    Kan er a.s zaterdag weer oudpapier opgehaald worden bij ons?
    IJweg 1442.Tussen de van Zantenhal en Ranzijn.

    Alvast bedankt Marijke Rijlaarsdam.

    Beantwoorden

Plaats een reactie