GEANNULEERD – TVNV feestje zaterdagavond 27 november

ONDERSTAAND EVENEMENT IS GEANNULEERD VANWEGE DE AANGESCHERPTE CORONA MAATREGELEN

Het tennisseizoen is zo goed als ten einde. De sportkantine en de buitenverlichting zijn vanaf maandag 1 november niet meer beschikbaar en hoewel er nog tot en met vrijdag 3 december overdag op een aantal banen gespeeld kan worden, nadert de winterperiode. Een periode waarin we na een mooi tennisseizoen elkaar voor enkele maanden minder zien. Daarom tot slot speciaal voor jou en al onze leden: een spetterend einde-seizoens-feestje met DJ Boris van der Top op zaterdag 27 november van 19:30 tot 23:00 uur. Kom je ook?

Noteer alvast in je agenda:

  • Slotfeestje TV Nieuw-Vennep
  • Zaterdag 27 november van 19:30 tot 23:00 uur
  • Meenemen: Corona Bewijs

NB: laat weten als je komt. Mail bar68@tvnieuwvennep.nl 

Organisatie

Brigitte Dreijer (06-81408497) en friends

Gerelateerde artikelen

Plaats een reactie