Maandagochtend tossers sluiten seizoen af met koffie en appeltaart

Maandag 25 oktober hebben 13 ’tossers’ van de maandagochtend toss het tennisseizoen afgesloten met koffie en een door Willy van der Linden zelf gemaakte appeltaart. Ook Cor Buis had zich in de keuken uitgesloofd en met zijn tomatensoep en broodje kroket werd het feest compleet. Of er nog getennist is deze maandag is bij de redactie niet bekend.


Meer over Maandagochtend: Toss ochtend

In het nieuwe seizoen vanaf april 2022 kun je weer iedere maandagochtend van 09:15 uur terecht voor een gezellige toss of rackettrekken voor zowel dames als heren. Riet Verlaan schudt de kaarten of de rackets en zo wordt er altijd met iemand anders gespeeld, heel verrassend! Vind je het leuk om mee te doen, dan zien we je graag maandagochtend vanaf 09:15 uur op het park. Aanmelden is niet nodig.

Tossen – Tennisvereniging Nieuw-Vennep

Plaats een reactie