Zomers BBB-avond met een beetje regen

Zaterdag 15 juli was het weer ouderwets gezellig tijdens de BBB-avond. Hoewel vrijwel niemand meer weet waar de letters B voor staan, wordt er doorgaans getennist, lol gemaakt, hapjes gegeten en zijn er altijd een paar gezellige leden die zich in een steeds ludieker tenue hijsen. Kortom een gezellig boel. Dat er een spettertje regen viel mocht de pret niet drukken. Een leuk evenement waar ook introducés van harte welkom zijn. De volgende BBB-avond is op zaterdag 9 september zet het alvast in je agenda!

Super bedankt!

Dank dames en heer van de evenementencommissie: Jolanda, Wilco, Barbara, Madelon, Lisette, Tessa en Jacqueline voor deze gezellige avond!

Foto’s

https://www.facebook.com/146373122084476/photos/?tab=album&album_id=1420113818043727

Plaats een reactie