Zondag 2 april open dag

Tijdens het openingstoernooi ’tennis met een kennis’ zondag 2 april is het voor geïnteresseerden mogelijk een kijkje te nemen bij tennisvereniging Nieuw-Vennep. Een mooie gelegenheid de sfeer te proeven, rond te kijken, vragen te stellen en zelfs een balletje te slaan. Tussen 13:00 en 15:00 uur is Jaap Plugge van tennisschool Intense Tennis aanwezig waarmee je een balletje kunt slaan en aan wie je al je tennis(les)vragen kunt stellen. Ken je iemand uit jouw omgeving die het ook leuk lijkt te tennissen? Geef het door, deel en deel! Meedoen aan het openingstoernooi ’tennis met een kennis’ kan nog; opgeven kan tot en met woensdag 29 maart. Meer info openingstoernooi.

Nieuwe leden die in april ‘instappen’ ontvangen 10% korting!

Meer over lidmaatschap

Meer over Tennisvereniging Nieuw-Vennep

Plaats een reactie