Openingstoernooi zondag 2 april

Het tennisseizoen gaat weer van start! Graag nodigen we je uit voor het openingstoernooi ‘Tennis met een Kennis’ op zondag 2 april. Iedereen kan meedoen. Ongeacht je speelniveau, lid of geen lid. Dus weet je iemand die graag wil tennissen maar (nog) geen lid is, geen probleem, neem maar mee! Je kunt je ook alleen inschrijven. Voor vragen en aanmelden, mail  openingstoernooi@tvnieuwvennep.nl.

Aanmelden kan nog tot en met woensdag 29 maart!

Openingstoernooi ’tennis met een kennis’

Wil of kan je niet tennissen maar vind je het leuk om er bij te zijn, meld je dan aan. We kunnen je hulp (achter de bar) goed gebruiken. Wij hebben er weer zin in!

Tot snel!

Groetjes Yolanda en Brigitte

1 gedachte over “Openingstoernooi zondag 2 april”

 1. Hey Yolanda en Brigitte,

  Monique en ik willen graag meedoen met het openings toernooi.
  Alvast succes met de organisatie!

  Groetjes,
  Victor Beelt

  Beantwoorden

Plaats een reactie