Inschrijven tennisles seizoen 2023

Bij tennisvereniging Nieuw-Vennep worden de tennislessen verzorgd door Intense Tennis. De trainers van Intense Tennis: Jaco de Paauw,  Rene d’Hooghe en Jaap Plugge helpen je graag zodat je (nog) meer plezier uit het tennis haalt. Inschrijven voor de tennislessen gaat via onderstaand inschrijfformulier. Daarnaast kun je ook persoonlijk contact opnemen met Jaap Plugge voor bijvoorbeeld een of meerder (privé-)training of een tennisclinic. Dat laatste is een leuke suggestie voor als je eens met  collega’s wat anders wil doen.

Inschrijven

Inschrijven voor tennisles zomerseizoen 2023 doe je met onderstaand inschrijfformulier. De lessen starten maandag 27 maart en worden verzorgd door Jaco de Paauw, Rene D’Hooghe en Jaap Plugge.

Dit formulier mailen naar: info@intensetennis.nl. Je kunt je ook online inschrijven via www.intensetennis.nl.

Plaats een reactie