Tennisles boeken bij Intense Tennis

Boek je eigen tennisles bij Intense Tennis via www.intensetennis.nl. Vanaf vandaag is de nieuwe site van Intense Tennis live via www.intensetennis.nl. Naast dat je er informatie over Jaap en Jaco vindt, is het vanaf nu ook mogelijk om je eigen les in te plannen bij de beide mannen. Klik op ‘Boek hier je les’ en je kunt zelf bepalen welke dag en welk tijdstip je graag les wilt hebben van Jaap of Jaco.

Daarnaast zijn Jaap en Jaco natuurlijk bereikbaar voor alle vragen die je hebt over het volgen van trainingen. Bel of mail voor meer informatie over wintertraining bij Terwegen Indoor in Sassenheim of informeer naar de mogelijkheden voor zomertraining bij T.V. Nieuw Vennep vanaf voorjaar 2020.

Jaco de Paauw
e-mail: jaco@intensetennis.nl
telefoon: +31 6 28 65 34 93

Jaap Plugge
e-mail: jaap@intensetennis.nl
telefoon: +31 6 26 12 03 13

Plaats een reactie