Jeugdteam Groen zondag 1 boekt goede resultaten

Van de Jeugdcommissie
Marco Hill

Jeugdteam Groen Zondag 1 heeft haar goede prestatie van vorige week doorgezet. Op 14 april werd gespeeld tegen team 3 van De Nieuwe Brug. De wedstijden werden vandaag gespeeld door invallers Daan en Noah Shekem en Tristan Leendertse en Joris Hill. Zowel de 4 enkelspelen als de 2 dubbels werden gewonnen. Dus 6-0 op het scorebord. En hoewel sommige sets gewonnen werden met 4-0 of 4-1 en wellicht een ‘walk-over’ suggereren was dat zeker niet het geval. In een hele sportieve sfeer hebben ouders van beide partijen mogen genieten van leuke rallies, mooie ballen en af en toe een spannende tie-break.

Goeie prestatie mannen. Op naar de volgende wedstrijd!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *