Einde tennisseizoen

Het tennisseizoen komt deze woensdag 31 oktober tot een einde. Vanaf donderdag 1 november is het clubhuis gesloten en de baanverlichting in principe niet meer beschikbaar. Als (gratis) toetje kunnen onze leden nog wel tot 1 december overdag tennissen indien het weer dit toelaat. Zaterdag 1 december zullen de ‘topklussers van TVNV’ de nettten opbergen en het park winterklaar maken. Wij hopen dat iedereen genoten heeft van het afgelopen seizoen!  

Voor de najaarscompetitieteams die nog wedstrijden moeten inhalen zijn/worden aparte afspraken met de pachter gemaakt en ook is Arjan nog open en de baanverlichting beschikbaar tijdens de laatste BBB-avond op zaterdag 3 november waar de najaarscompetitiekampioenen zullen worden gehuldigd. Kom je ook?

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *