De club van 50

Ook dit jaar is het mogelijk de vereniging extra te steunen. Met een donatie van 50 euro kun je meehelpen om specifieke zaken bij de club te verbeteren of te vernieuwen. De bijdrage wordt apart gereserveerd om verbeteringen te financieren. Leden kunnen suggesties doen voor de besteding van deze bijdrage.

Meedoen aan de club van 50

Ook meedoen aan de club van 50? Maak 50 euro over op rekeningnummer  NL69 RABO 0173 9435 78 o.v.v. <je naam> en ‘club van 50 – seizoen 2022’ en stuur een mailtje naar sponsoring@tvnieuwvennep.nl. Als dank houden we je op de hoogte van hoe we het geld besteden; naast natuurlijk een eervolle naamsvermelding.

Contact

Voor meer informatie kun je terecht bij de sponsorcommissie (Rogier Liefbroer). Mail: sponsoring@tvnieuwvennep.nl.

N.B. Als je met je bedrijf wilt deelnemen dan kan dat ook. Neem hiervoor contact op met de sponsorcommissie voor het ontvangen van een factuur (met btw).

Plaats een reactie