Koppeling ledverlichting met KNLTB afhangbord

Nadat we een maand hebben mogen genieten van de mooie LED verlichting (zie ook link), is inmiddels ook de koppeling met het KNLTB afhangbord voltooid en zal de LED verlichting automatisch aan- en uitschakelen voor de periode waarvoor banen gereserveerd zijn in ons systeem.  Indien de zon onder is gegaan en er een actieve reservering is, zal de verlichting op die baan automatisch aan gaan.

Wanneer de reservering voorbij is en er geen aansluitende reservering is, zal de verlichting automatisch weer uit gaan op de specifieke baan. Dit betekent dat als je een baan gereserveerd hebt van 20:30 tot 21:30 en er geen aansluitende reservering is, de verlichting even na 21:30 gedimd wordt zodat je nog voldoende ziet om de banen te slepen en je spullen te pakken. Wil je echter nog doorspelen, dan kan je direct een nieuwe aansluitende reservering maken; zo lang er een baan beschikbaar is kan je dus altijd op een verlichtte baan spelen. Let op: de 2e/aansluitende reservering kan je niet vooraf maken, enkel bij verstrijken van de huidige reservering kan je een nieuwe reservering maken.  

Op dit moment gelden de volgende regels voor het maken van een reservering:

  1. Je kunt slechts 1 ‘actieve’ reservering per dag hebben; een actieve reservering is een reservering die in de toekomst ligt en dus nog niet voorbij is
  2. Direct nadat je reservering is afgelopen kan je een nieuwe boeking maken; deze kan aansluitend zijn op je zojuist verlopen reservering. Uiteraard dient er wel een baan beschikbaar te zijn om gelijk na je huidige reservering een nieuwe te maken
  3. Reserveringen met 2 of 3 spelers gaan per 45 minuten
    Reserveringen voor 4 spelers gaan per uur
  4. Reserveringen kunnen tot 7 dagen vooraf worden gemaakt  

Veel plezier met tennissen.  

Met vriendelijke groeten,  

Het bestuur

Plaats een reactie