Tennisles: nog een paar vrije plekken beschikbaar

Over een paar weken is het 4 april en starten de lessen bij onze club. Jaap Plugge, Jaco de Paauw, René d’Hooghe en Alban Meuffels van Intense Tennis hebben er zin in en zijn er helemaal klaar voor. Het is een puzzel om alle lessen in te delen, maar het is bijna rond. 

Er zijn nog wat vrije plekken doordeweeks, maar de meeste vrije plekken zijn op vrijdagavond en zaterdagochtend bij René. Hij heeft onlangs aangegeven meer lessen te gaan geven bij onze vereniging. 

Inschrijven 

Inschrijven voor tennisles zomerseizoen 2022 doe je met onderstaand inschrijfformulier.  

Dit formulier mailen naar: info@intensetennis.nl. Je kunt je ook online inschrijven via www.intensetennis.nl

Meer informatie

Wil je meer te weten komen over Intense Tennis of geïnteresseerd zijn in de trainingen die te volgen zijn en wat de mogelijkheden en kosten zijn, kijk op www.intensetennis.nl of neem contact op met Intense Tennis:

Jaap Plugge
jaap@intensetennis.nl
06 26 12 03 13 

Plaats een reactie