Haarlemmermeer Open Toernooi (HOT)

Van zaterdag 7 tot en met zondag 15 augustus vindt op ons park hét open toernooi plaats. In deze periode is er geen of zeer beperkt vrijspelen mogelijk. Doe je mee dan wensen we je alvast heel veel succes. Doe je niet mee: kom dan vooral gezellig langs! Er zijn veel mooie partijen te zien, het weer is doorgaans ‘HOT’ en het terras nodigt uit voor een koel drankje. Tijdens de toernooidagen kun je ook een heerlijk hapje eten met dank aan Rob’s catering.

Succes

Roel, Rik, Brenda, Wanda, Arthur, Franklin en al die andere vrijwilligers die dit toernooi mogelijk maken, jullie ook veel succes en dank voor de organisatie!

Alles wat je moet weten over het HOT

NB: net zoals tennissers van TC de Kikkers tijdens de Kikkers Open op ons park welkom waren, kun je als lid van TVNV tijdens het HOT2021 gebruik maken van (enkele) banen bij de Kikkers. Meld je bij de bar van TC de Kikkers en zij helpen je verder.

Gerelateerde artikelen

Plaats een reactie