Verzwaring coronamaatregelen: geen dubbelspel voor volwassenen

Het kabinet heeft extra maatregelen genomen in de strijd tegen het coronavirus. Om groepsvorming en sociale contacten te verminderen wordt onder andere de groepsgrootte voor volwassenen teruggebracht naar maximaal 2 personen. Dit betekent dat er vanaf donderdag 5 november bij volwassenen alleen enkelspel toegepast mag worden. Deze maatregel geldt voor twee weken. Vanaf 19 november kunnen we onder voorbehoud nog twee dagen weer dubbelen. Daarna sluit ons park.

Het is tijdens deze periode alleen mogelijk te reserveren voor twee personen.

De eerder genoemde maatregelen op deze site blijven van kracht.

Kijk hier voor het volledige bericht over de extra maatregelen van Rijksoverheid en specifiek voor de sport.

Plaats een reactie