Zomertennisaanbieding

Voor de leden van hockeyclub MHC de Kikkers en de voetbalverenigingen FC VVC en SV DIOS hebben we dit jaar een mooie zomerstop?-kom-tennissen-bij-TVNV-aanbieding. Voor slechts 30 euro kun je als lid van een van deze verenigingen in de periode 1 juni tot 1 september op het tennispark van tennisvereniging Nieuw-Vennep (TVNV) terecht. Een mooie gelegenheid om tijdens de zomerstop lekker te blijven sporten.

Aanmelden en voorwaarden
Een vastbedrag van 30 euro zonder bijkomende kosten

  • geldt voor de periode 1 juni tot 1 september 1 september
  • voorbehouden aan de leden MHC de Kikkers,SV DIOS en FC VVC
  • Het abonnement loopt vanzelf af, dus daar hoef je niet achteraan.

Aanmelden kan met een mailtje naar ledenadministratie@tvnieuwvennep.nl

Contact
Voor meer informatie kun je terecht bij Paul Wijchers (ledenadministratie@tvnieuwvennep.nl) en Anneke Verwoert (anneke@verwoert.nl).

Plaats een reactie