G-tennissers pakken medailles tijdens Special Olympics

Onze toppers Thom Holleman, Laurens Vos, Sam van der Helm en Michiel van Kan (vlnr) vertegenwoordigden TV Nieuw-Vennep in het weekend van 14/15/16 juni op de Special Olympics in Breda. Een grandioos evenement met een spelersveld vanuit heel Nederland en ook van ver over de landsgrenzen.

Medailles

De jaren van lessen bij onze club hebben geresulteerd in een flink aantal overwinningen en gelijkspel. Uiteindelijk pakte Thom de gouden medaille in de HE4. In de HD4 gingen Michiel en Sam met een zilveren medaille en Laurens naar huis en een prachtige bronzen medaille was voor Laurens en Thom.

Feest in Olympisch dorp

Er werd ook iedere avond gefeest in het Olympisch dorp in de Beekse Bergen. Daar waren veel artiesten en ruim 2000 andere spelers. De overnachtingen waren in een safaritent in de Beekse Bergen. Dat was heerlijk slapen na een lange dag van sporten en feesten en het geluid van de leeuwen in de nacht maakte dit sportevenement af!

3 gedachten over “G-tennissers pakken medailles tijdens Special Olympics”

  1. Wat een super mooie prestaties van de jongens, gefeliciteerd.
    Ga zo door en blijf genieten van het prachtige tennisspel.

    Beantwoorden

Plaats een reactie