Tool trader sponsort G-tennis

Voor het bekostigen van de G-tennislessen winterseizoen 2023/2024 is een prachtig sponsorbedrag van € 1.000 van Tool Trader ontvangen. Marcel van Hijum, oprichter van Tool Trader, is tijdens de G-tennisles hartelijk bedankt met een mooie bos bloemen.

Meer over G-tennis

Als je op donderdagmiddag tussen 17.00 en 18.00  op het park komt,  kun je onze G-tennissers met veel plezier en passie een balletje zien overslaan.  In de winterperiode wordt uitgeweken naar de tennishal van TC De Kikkers in Nieuw-Vennep. Plezier in het spel en lol met elkaar staan bij de G-tennislessen voorop.

  • Zomerseizoen (1 april – 1 oktober): donderdag van 17.00 – 18.00 uur
  • Winter (1 oktober – 1 april): donderdag van 16.30-17.15 en 17.15-18.00 uur

Mocht je meer informatie willen hebben over het G-tennis dan kun je altijd contact opnemen met Ineke van der Helm, Andrea Peters of trainer Jaap Plugge (gtennis@tvnieuwvennep.nl).

G-tennis bij TV Nieuw-Vennep
G-tennis KNLTB


Plaats een reactie