Iemand introduceren hoe werkt dat?

Je kunt als lid van TVNV eenvoudig een niet-lid als introducé mee nemen. In de KNLTB ClubApp kies je bij het reserveren van een baan voor ‘introducé toevoegen’. Jij als gastheer of -vrouw betaalt vervolgens online het introducé-tarief van 5 euro per keer (single – 45 min).

Slechts 5 euro per keer

Het meenemen van een introducé is een mooie en toegankelijke manier om iemand uit jouw omgeving kennis te laten maken met onze tennisvereniging voor slechts 5 euro per keer (45 minuten). Een niet-lid mag per jaar maximaal 3 keer worden geïntroduceerd.

Eenvoudig spelen met introducé via KNLTB ClubApp

Maak je omgeving enthousiast voor tennis

Het doel van het reglement introducés is om onze leden te stimuleren om niet-leden mee te nemen naar ons tennispark en enthousiast maken voor de tennissport en onze vereniging in het bijzonder.

Introducés – Tennisvereniging Nieuw-Vennep

Plaats een reactie