Jeugdtoss zaterdag 4 juli in de herhaling

In vervolg op de succesvolle jeugd/jongeren toss van afgelopen zaterdag 20 juni en 27 juni is er komende zaterdag 4 juli tussen 12:00 en 14:00 uur weer een editie van deze tennis toss voor jeugd/jongeren tussen de 13 en de 25 jaar, begeleid door trainer Jaap Plugge.

Aanmelden
Vind je het leuk om mee te doen, meld je dan zo spoedig mogelijk aan met een mailtje naar Jaap Plugge: info@intensetennis.nl met je leeftijd en mobiele nummer. Jaap zorgt dat je wordt opgenomen in een WhatsApp-groep voor deze leeftijdscategorie.

Je speelsterkte is niet van belang en het maakt niet uit of je vast lid bent of zomerchallenge-lid. Beginners zijn ook welkom. Wil je een introducé meenemen, dan mag het bij deze toss voor de eerste keer gratis.

NB: Vind je het leuk om tegen de beste spelers van de club te spelen, dan is dat mogelijk!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *