Contract met tennisschool Intense Tennis verlengd

Op vrijdag 19 november hebben Intense Tennis en het bestuur van Tennisvereniging Nieuw-Vennep een nieuw contract getekend voor de komende drie jaar. We zijn blij dat de tennisschool bij ons blijft en zien de trainers Jaap, Alban, Jaco en René graag weer terug in 2022!

Aanmelden voor tennisles

Zodra inschrijven voor tennislessen zomerseizoen 2022 mogelijk is, publiceren we de inschrijfformulieren op de pagina ‘tennisles‘ .

Meer informatie

Wil je meer te weten komen over Intense Tennis of geïnteresseerd zijn in de trainingen die te volgen zijn en wat de mogelijkheden en kosten zijn, kijk op www.intensetennis.nl of neem contact op met Intense Tennis:

Jaap Plugge
jaap@intensetennis.nl
06 26 12 03 13 

Jaco de Paauw 
jaco@intensetennis.nl 
06 28 65 34 93

Vlnr: Jaap Plugge, Alban Meuffels en Jaco de Paauw van Intense Tennis
René D’Hooghe

Plaats een reactie