Kirsty Sluymer overleden

Deze week bereikte ons het droevige bericht dat Kirsty Sluymer – van de Beld op woensdag 4 augustus veel te jong is overleden. Wij wensen Wilco, Jenna, Boyd en Jill heel veel sterkte toe met dit enorme verlies.

Vlag halfstok

Donderdag 12 augustus vindt in besloten kring het afscheid plaats. Op deze dag zal ter nagedachtenis aan Kirsty de clubvlag halfstok hangen.

Blijvend herinneren

In 2018 is op ons tennispark een boom geplant ter nagedachtenis aan leden die ons ontvallen zijn.  Leden die we graag nog in ons midden zouden hebben. Leden waarmee we samen mooie tijden hebben beleefd, waarmee we winst en verlies hebben gedeeld, vrijwilligerswerk hebben gedaan of anderszins mooie herinneringen mee hebben gemaakt. Leden die onze club kleur hebben gegeven en gemaakt hebben tot wie we nu zijn. Om hen blijvend te herinneren heeft deze boom, een centrale plek op ons park gekregen. Deze boom staat er nu ook voor Kirsty.

De tekst “Fai che ogni giorno sia importante” is ontleend aan de tekst welke is gebruikt bij het afscheid van Pascale Hartwich en staat voor ‘Maak elke dag belangrijk’.

Plaats een reactie