Bijna 1000 euro in het laadje dankzij jouw online aankopen

Inmiddels hebben veel leden bij het online bestellen even op het logo van SponsorKliks op de site van TVNV geklikt waarvoor dank. Inmiddels hebben we bijna de 1000 euro te pakken! Bekijk de actuele opbrengst.

Gratis sponsoren

Je kunt TV Nieuw-Vennep gratis sponsoren door online aankopen te doen via SponsorKliks. Het is simpel, kost je niets en door je aankopen via SponsorKliks bij je webwinkel te doen, sponsor je TVNV!

Ga de volgende keer als je iets online wilt kopen eerst naar SponsorKliks .  Daar vind je een overzicht van tientallen webwinkels, waaronder Bol.com, Coolblue en Thuisbezorgd. Elke aankoop bij een van deze bedrijven levert onze tennisvereniging een commissie op terwijl je zelf dezelfde prijs betaalt; het kost jou dus niets extra.

Doe hetzelfde als je uit eten gaat of een pizza wilt laten bezorgen. Je kunt terecht bij 4.500 restaurants waarbij elke bestelling of reservering geld oplevert. Zo is sponsoren niet alleen heel gemakkelijk, maar nog lekker ook!

Plaats een reactie