Doe je weer mee aan de clubladder?

Vanaf 1 april kun je weer ‘ladderen’. Speel elke 2 weken een leuke ladderwedstrijd. Clubladder regelt de ladderwedstrijden op jouw niveau. Jij bepaalt zelf hoe vaak en op welke dagen je speelt. Als je wint van iemand hoger op de ladder wissel je van plek. Een leuke manier om eens vaker te tennissen of eens tegen andere leden te spelen. Doe je mee?

Hoe werkt het?
De eerste wedstrijd word je ingedeeld op basis van het speelniveau dat je hebt opgegeven. Je ontvangt aan het begin van de ronde een email met wedstrijdgegevens, en hebt dan 2 weken om de uitslag te registreren. Je kunt rondes overslaan en wedstrijden doorschuiven naar de volgende ronde. Bekijk de reglementen.

Meld je aan
Of download de gratis app: ‘clubladder‘ van SportconneXions.

App Store
Google play

Meer informatie

Zie de website van sportconnexions of mail info@sportconnexions.com.

Plaats een reactie