TVNV host the Netherlands Corporate Games 2019

In 2019 van vrijdag 28 juni tot en met zondag 30 juni  vinden ‘The Netherlands Corporate Games’ plaats  in de Haarlemmermeer. TVNV is een van de accommodaties voor dit toernooi  voor bedrijven en inwoners van de Haarlemmermeer. In het weekend van zaterdag 29 en zondag 30 juni kun je zelf meedoen of genieten van de tennispartijen die op ons tennispark gespeeld gaan worden. Als TVNV zien wij dit als een mooie gelegenheid om onze vereniging in de regio te promoten en zijn dan ook verheugd om gastheer te zijn van deze ‘Corporate Games’.

Over Corporate games

Corporate games is een mix van een sociaal- en een prestatietoernooi waarbij de deelnemers werknemers van bedrijven en inwoners van Haarlemmermeer zijn en waaraan iedereen kan deelnemen, ongeacht leeftijd of conditie. De wedstrijden en sociale activiteiten duren van vrijdag tot en met zondag. De eerste editie vond plaats in 1988 en sindsdien hebben over de hele wereld meer dan 120 edities plaatsgevonden in circa 25 landen. Dat het een groot evenement is blijkt uit de beschermheren die zich in het verleden aan het evenement hebben verbonden, zoals Nelson Mandela, Francois Mitterand, Juan Antonio Samaranch en Alex Ferguson. De deelnemende bedrijven kunnen teams inschrijven voor de sporten die aangeboden worden.

Website  ‘The Netherlands Corporate Games 2019 | Haarlemmermeer’
Brochure ‘The Netherlands Corporate Games 2019 | Haarlemmermer’

Plaats een reactie