BBQ zaterdag 16 juni afsluiting voorjaarscompetitie

Op zaterdag 16 juni willen wij van First Place samen met jullie een leuke BBQ regelen. Napraten over de mooie matchpunten, prachtige dropshots, mislukte lobjes en heerlijke passeerslagen, maar bovenal willen we er met heerlijke muziek een gezellige avond van maken.

Om 18.00 uur begint de BBQ en willen werken met een soort strippenkaart zodat ook de teams die later terugkomen de mogelijkheid hebben om nog heerlijk wat te eten. Om alles goed te regelen willen wij jullie vragen je op te geven via je teamcaptain. Uiteraard zijn partners en kinderen en alle andere trouwe toeschouwers ook welkom.

Opgeven uiterlijk maandag 11 juni
Graag opgeven op uiterlijk maandag 11 juni. Bij slecht weer, zullen wij overgaan tot een heerlijk warm en koud buffet, maar we hopen op een prachtige zaterdagmiddag.

De prijs is 14,50 euro voor een heerlijke BBQ inclusief salade en brood en eventueel wat friet. Voor de kinderen kunnen we een kids bbq aanbieden voor 7,50 incl. friet.

We hopen op mooi weer en een leuke opkomst

Het team van First Place

Plaats een reactie