Clubheld 2017: Stem op Frank voor 31 oktober !

Jolanda van Stijn heeft Frank Alta genomineerd als clubheld 2017 in de actie van het Algemeen Dagblad. Er kan 10.000 verdiend worden maar dan moet Frank wel als eerste eindigen op 31 oktober. Hij staat nu nog op de 5e plaats. Dus ga nu meteen stemmen!

  • Stemmen voor clubheld 2017 (link verlopen)

Clubhelden

Vanaf 27 september 2017 gaan AD en de regionale dagbladen in iedere gemeente van Nederland op zoek naar de leukste, beste, trouwste en meest bijzondere vrijwilligers die zich actief inzetten voor hun sportvereniging. In iedere gemeente wint de clubheld met de meeste stemmen. Er worden 15 regiowinnaars verkozen waaruit de vakjury de landelijke winnaar selecteert. Hij of zij mag zich een jaar lang dé clubheld van Nederland noemen en ontvangt een cheque met 10.000 euro voor de vereniging!

Bekijk de tussenstand (link verlopen)

Gerelateerde artikelen

Plaats een reactie