Van der Geest tekent sponsorcontract met TVNV

Woensdagmiddag 4 oktober tekende Roy van der Geest (zoon van en links op foto) van Rob van der Geest Sport 2000 het nieuwe sponsorcontract met TV Nieuw-Vennep.  Bart de Wit (rechts op foto) van de sponsorcommissie: “met deze  nieuwe en ambitieuze sponsor gaan we een mooie samenwerking tegemoet!”

Je gaat ongetwijfeld het komende tennisseizoen veel van deze  nieuwe sponsor horen. Van mooie aanbiedingen, strakke TVNV clubtenues en wellicht een aantal handige Sport 2000 tennisartikelen achter de bar. Dit alles naast natuurlijk de 10% korting die je in de winkel krijgt op vertoon van je lidmaatschapskaart. Roy heeft er zin in en wij ook!

Dank Roy en op een goede, sportieve en langdurige samenwerking!

 

Lees meer over Rob van der Geest Sport 2000

Plaats een reactie