Gymles op de tennisbaan deel 2

Om de jeugd enthousiast te maken voor de tennissport en ons cluppie is er contact gelegd met verschillende sportdocenten en met succes. De komende drie donderdagochtenden vindt de gymles van sportdocent Martin Esser van het Herbert Vissers College (HVC) op ons tennispark plaats. Baan 3 en 4 zijn tussen 8:20 en 10:00 voor de gymles gereserveerd.

In de krant

Deze gymles van het HVC volgt op de gymles van SBO de Fakkel  die eind mei een gymles op ons tennispark hadden met dank aan Danny Pieterse van sportservice Haarlemmermeer.  Het heeft berichtje heeft ook nog in het Witte Weekblad gestaan. We hopen op nog meer animo.

Ken jij een gymdocent?

Ken jij nog een gymdocent die ook een keer een gymles op de tennisbaan wil geven? Neem dan contact op met Marco Hill (schooltennis) of  Danny Pieterse.

 

Gerelateerde artikelen

Plaats een reactie