Succesvol HOT na spannende finales ten einde

Het Haarlemmermeer Open Toernooi (HOT) bij tennisvereniging Nieuw-Vennep is zondag 13 augustus met zinderende finale partijen afgesloten. Dit tennistoernooi met in totaal 515 deelnemers, kende meer dan 400 wedstrijden in de categorie 8 tot en met 2. Kim Hansen uit Nieuw-Vennep kwam in een meer dan 2 uur durende en slopende finale net te kort tegen Regina Balcune van TV Bosheim uit Bussum (6-1, 1-6 en 4-6). Bij de heren finale categorie 2 zorgden Rick Tania, eveneens van TV Bosheim en Willem van der Grinten voor een passende afsluiting met tennis van een zeer hoog niveau. Het publiek genoot van de lange rally’s en prachtige winners en zag Rick Tania uiteindelijk als winnaar van het gravel komen (7-5 en 6-3). 

Overzicht finalisten en winnaars HOT2023 

Plaats een reactie