Inschrijven najaarscompetitie 2023

De najaarscompetitie start vrijdag 15 september 2023, duurt tot eind oktober en kent 5 speeldagen. Inschrijven kan tot en met 10 juni. Wees er op tijd bij. Mail het inschrijformulier uiterlijk 10 juni naar competitie@tvnieuwvennep.nl

Soorten najaarscompetitie 2023 (KNLTB)
Speeldata najaarscompetitie 2023

Er zijn verschillende mogelijkheden binnen de competitie. Zo kun je spelen op de vrijdagavond, zaterdag of zondag overdag. In een heren, dames of juist in een gemengd team. Ook zijn er variaties in de te spelen partijen: herendubbel (HD), damesdubbel (DD), gemengd-dubbel (GD) al dan niet met singles; zie HE (herenenkel) en DE (damesenkel). Tot slot is er ook nog keuze in leeftijdscategorieën; bijvoorbeeld 17+ of 35+. Bekijk alle verschillende variaties en mogelijkheden op KNLTB ‘aanbod landelijke najaarscompetitie 2023′

Inschrijven najaarscompetitie

Contactpersonen

Ingrid van Gerwen (doordeweekse competities)
Bart de Wit (zaterdagcompetities)
Yvonne van Everdingen (VCL zondagcompetities)
Mail: competitie@tvnieuwvennep.nl

Plaats een reactie