De Hoofddorppas: korting voor jou en steun een goed doel

De ondernemers en sportclubs in Haarlemmermeer kunnen in deze moeilijke tijd jouw steun hard gebruiken. Daarom maken we als TVNV graag reclame voor het initiatief van de Hoofddorppas. Voor 10 euro ontvang je een pas die korting geeft op de ruim 200 deelnemende winkels in Hoofddorp. De kosten 10 euro kun je ook nog eens doneren aan onze vereniging of een ander goed doel naar keuze.
Uw inschrijving stopt automatisch aan het eind van het jaar. Geen verplichting.

Wat is de Hoofddorppas
Aanmelden Hoofddorppas

OPMERKING: 
Je inschrijving stopt automatisch aan het eind van het jaar. Dus geen verplichting. Geef bij je aanmelding aan, naar welke club of voedselbank jouw bijdrage overgemaakt mag worden.


Gerelateerde artikelen

Plaats een reactie