Open Dagen TVNV

>> Geannuleerd vanwege het coronavirus <<

Zondag 22 en zondag 29 maart zijn er de TVNV Open Dagen. Dus geef het door aan iedereen die je maar tegenkomt. Misschien leuk voor die buurman die vroeger getennist heeft of die vriendin die wat meer wil bewegen. In ieder geval willen wij dat het op het winkelcentrum gonst: “Heb je het al gehoord? Ja, ik wel… Zondag 22 maart toch?” Precies!

Kennismaken met Intense Tennis

Tijdens de Open Dagen kun je kennismaken met Jaap Plugge, Jacco de Pauw en/of Alban Meuffels, de tennistrainers van Intense Tennis. Heb je je nog niet aangemeld voor tennisles? Doe dit dan zo snel mogelijk, want maandag 30 maart gaan de lessen van start.

www.intensetennis.nl

Inschrijfformulier-tennislessen-TV-Nieuw-Vennep-zomerseizoen-2020.pdf

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *