Toss naar de vrijdagavond

Nu de voorjaarscompetitie is afgerond, is er op de vrijdagavond weer volop ruimte om vrij te tennissen. De woensdagavondtoss is verhuisd naar deze altijd sfeervolle vrijdagavond. Heb je geen tennismaatje of vind je het gewoon leuk om te tossen dan ben je van harte welkom op een van de vrijdagavond-tossavonden. Zie voor de tossdata de activiteitenkalender op deze site of in je KNLTBClubApp.

De eerste vrijdagavond toss is vrijdag 14 juni vanaf 19:30 op baan 7 en 8. Laat Elvira zoveel mogelijk van te voren weten als je van de partij bent, voor het aantal te reserveren banen. Last minute spontaan langs komen kan overigens altijd.

Contact

Voor meer informatie kun je terecht bij Carmen Hunnekens (woensdagavond): 06-40940335  of Elvira Dijkstra (vrijdagavond): 06-55877078.

Meer informatie over de toss.

Gerelateerde artikelen

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *