SponsorKliks gratis en nu ruim 700 euro.

Dank alle leden die online bestellen via SponsorKliks. Dat is helemaal gratis, een extra klikje en je helpt TVNV aan extra inkomsten. Bekijk het actuele overzicht van TVNV via SponsorKliks.

Je bestelt vast wel eens online bij winkels als Thuisbezorgd.nl, PlutoSport, Coolblue, Booking.com, MediaMarkt, AH, Bol.com of Tennis-Geest. Of bij een van de vele andere webwinkels die bij SponsorKliks aangesloten zijn. Dan kun jij de club gratis sponsoren! Kost jou helemaal niks. Alleen een extra klik met de muis.

Hoe werkt gratis sponsoren?

Als jij via onderstaande link iets koopt, , dan ontvangt TV Nieuw-Vennep geld van SponsorKliks. De link bevat namelijk een code om TV Nieuw-Vennep te herkennen en jij betaalt hetzelfde als je direct naar de webwinkel gaat, vandaar “gratis sponsoren”.

Bekijk andere winkels op de SponsorKliks-pagina van TVNieuw-Vennep via:
https://www.sponsorkliks.com/products/shops.php?club=3112&so=ma

SponsorKliks op je telefoon

Ook kun je de SponsorKliks app op je telefoon installeren. Je vindt deze app in de Google Play Store en Apple App Store.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *