Tennis Intensief 3 daagse voor de thuisblijvers

In de laatste week van de schoolvakantie van 29 augustus t/m vrijdag 31 augustus organiseert Holland Tennis, trainer Peter Pollé voor leden van TV Nieuw Vennep tegen gereduceerd tarief de mogelijkheid om een tennis intensief cursus te volgen.

Altijd al een specifiek slag of spelsituatie willen verbeteren?  Dan is dit een unieke mogelijkheid om in drie dagen een uur hier intensief mee aan de slag te gaan. U slaat een paar duizend ballen met gerichte  persoonlijke aanwijzingen. Gegarandeerd wordt je heel veel wijzer en wordt je slag beter.

De lestijden zijn van 1600-18.00 uur voor de jeugd en tussen 1900-2200 voor de senioren.

De trainingen zijn in de vorm van duo trainingen (2 personen per baan) van 1 uur. Kosten voor deze duo trainingen zijn € 60,- p.p. voor 3 dagen training van 1 uur. Als je alleen wil trainen dan kan dat ook.

Lijkt het je leuk om aan deze cursus mee te doen? Stuur dan een mail naar janneke@hollandtennis.nl met je naam en niveau voor 18 juli a.s.

Indien er veel belangstelling is dan komt er een tweede sessie in de maand september.

We zien de inschrijvingen graag tegemoet,

Peter Pollé

Holland Tennis

 

Gerelateerde artikelen

Plaats een reactie