Ontbijtje doen?

Dinsdagochtend 25 oktober om 08:00 kun je van een heerlijk ontbijt genieten, verzorgd en geserveerd door 7 studenten van de Hotelschool in Amsterdam. Je kunt kiezen uit ‘ontbijt klein’ of als je helemaal los wilt: ontbijt groot. Leuk als je deze studenten wilt helpen met hun opdracht. Opgeven kan per mail: firstserve.roc@gmail.com.

Aanmelden

Opgeven kan per mail: firstserve.roc@gmail.com.

Het verhaal achter First Serve

Wij zijn 7 studenten van de Hotelschool in Amsterdam. Voor school moeten wij een ontbijt plek opzetten. Wij zijn hier druk mee bezig geweest om een mooi eindresultaat neer te zetten. Wij hopen dat jullie langskomen, en een gezellige ochtend tegemoet gaan. We hopen u snel te mogen ontvangen in onze ontbijtplek First Serve. 

Meer informatie

Plaats een reactie