Nog meer competitiekampioenen

Inmiddels zijn er nog meer voorjaarscompetitieteams van TV Nieuw-Vennep als 1e geëindigd en mogen zich dit jaar kampioen noemen. Met nog enkele (inhaal) wedstrijden te gaan staan momenteel maar liefst 9 van de 29 deelnemende TVNV-teams op de 1e plaats. Voor degenen die uitgespeeld zijn: van harte gefeliciteerd! En de teams die hun koppositie nog moeten verdedigen: succes nog!

Bekijk de tussenstand alle competitieteams TVNV

KNLTB Najaarscompetitie

Je kunt je nog tot en met 5 juni inschrijven voor de KNLTB najaarscompetitie 2022 welke gespeeld wordt vanaf vrijdag 16 september. Deze competitie start vrijdag 16 september 2022. Je kunt je inschrijven met dit inschrijfformulier tot en met 5 juni, ten minste vijf spelers per team.  Dit formulier mail je naar competitie@tvnieuwvennep.nl.

Inschrijfformulier KNLTB najaarscompetitie (aanmelden kan tot en met 5 juni)
Speeldata-knltb-najaarscompetitie-2022.pdf (centrecourt.nl)
Aanbod KNLTB Najaarscompetitie 2022 Noord-Holland (centrecourt.nl)

Belangrijk: Speel je competitie, dan draai je met je team ook een bardienst tijdens de competitie (niet afkoopbaar).

Contactpersonen

Ingrid van Gerwen (doordeweekse competities)
Paul van Lingen en Bart de Wit (zaterdagcompetities)
Yvonne van Everdingen (VCL zondagcompetities).
Mail: competitie@tvnieuwvennep.nl

Plaats een reactie