Grote Clubactie trekkingsuitslag bekend

Op woensdag 11 december vond de trekking van de Grote Clubactie 2019 plaats. De trekkingsuitslag is bekend! Heb jij loten gekocht? Dan kun je nu je lotnummer(s) checken om te zien of je een van de gelukkige prijswinnaars bent.

Check je lot

Als vereniging willen we iedereen bedanken voor het kopen van de loten! We hebben dit jaar toch maar weer mooi een bedrag van 356,10 euro opgehaald. Dat is een mooie bijdrage voor het schilderwerk van het clubhuis. Mocht je overigens een meester schilder zijn en vind je het leuk om iets voor je club te doen; we zoeken nog schilders die in het voorjaar van 2020 het clubhuis van een nieuwe laag verf willen voorzien. Vele handen maken licht werk. Je kunt je aanmelden via bestuur@tvnieuwvennep.nl

Gerelateerde artikelen

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *