Doe je ook (weer) mee met de voorjaarcompetitie?

Jaarlijks doen er ruim 30.000 teams mee aan wat velen beschouwen als, de mooiste periode van het tennisseizoen: De KNLTB Voorjaarscompetitie. Zo’n 200.000 competitiespelers spelen wedstrijden en strijden met hun team voor de winst. Tennis is het gevoel van willen winnen en elkaar steunen als er verloren wordt. Door wedstrijden te spelen verleg je je grenzen, verbeter je jezelf keer op keer en je leert eenvoudig nieuwe mensen kennen. Iedereen kan meedoen, want er is altijd een wedstrijdsoort voor jou! Doe je ook mee?

Data

De Voorjaarscompetitie telt 7 speeldagen en start ieder jaar begin april en loopt door tot begin juni. Klik hier voor de speeldata van de Voorjaarscompetitie 2020.

Inschrijven tot en met 15 december

Je kunt je team, of jezelf als je nog geen team hebt, inschrijven via het speciale inschrijfformulier. Je kunt dit formulier hier downloaden. Zondag 15 december is de uiterste inschrijfdatum. De captains zullen dit formulier tevens toegezonden krijgen. Voor vragen kun je terecht bij de competitieleiders. Mail: competitie@tvnieuwvennep.nl

Lees meer op de site van de KNLTB

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *