Heb jij nog iets voor de HOT-lotterij?

HOT2019 in de eerste volle week van augustus! Ook dit jaar weer mét een loterij waarvoor nog sponsors en spullen voor worden gezocht. 

Dus heb jij mooie (nieuwe) spullen die Rik Elderhuis en zijn HOT-team straks kunnen verloten, neem dan contact op met Rik Elderhuis (06-39217377 of mail Rik.elderhuis@fokker.com

Inschrijven HOT

Contact:  Rik Elderhuis en Wanda Bergen opentoernooi@tvnieuwvennep.nl

Inschrijven HOT 50+

Speeldata van het HOT 50+ zijn: 5,6,7,8 en 9 augustus, dus SAVE THE DATE!! Je kunt je al inschrijven via toernooi.nl. Het 50+toernooi is te vinden onder TV Nieuw Vennep 50+ toernooi 2019. Of, als vanouds, even bellen of mailen, alles kan, meedoen is het belangrijkste en natuurlijk zijn jullie mede tennissers, wel of geen lid van een vereniging, ook meer dan welkom. Probeer zo weinig mogelijk verhinderingen op te geven, voor iedereen wel zo makkelijk en gezellig. Onze commissie doet er weer alles aan om het toernooi zo goed enzo leuk mogelijk te organiseren, jullie zorgen zoals vanouds voor de gezelligheid.

Commissie HOT 50+:
Hans Bakker, Ineke Beuke, Stephan Baay, Mieke Fleur en Carla van Woerden.

Telefoon 06 40593373 | Mail carla.van.woerden@gmail.com

Gerelateerde artikelen

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *