Oud papier

Het oud papier is voor onze vereniging, MHC de Kikkers, VVC, en DIOS een belangrijke inkomstenbron. Jaarlijks levert dat zo’n 5000 euro voor alleen TVNV op. Bij deze dan ook een oproepje (voor als je in Nieuw-Vennep woont) om je oude papier om de zaterdag voor op de stoep te zetten (zie ophaalkalenders hieronder). Dat scheelt je een loopje naar de papierbak en levert de sportverenigingen serieus geld op.

Ook een keer papier ophalen?

Vind je het leuk om ook een keer op zo’n oud papier wagen te staan dat kan natuurlijk ook. Zie het schema en mail Frank Alta via communicatie@tvnieuwvennep.nl. Afgelopen zaterdag 15 juni waren Luc Ribberink, Rob Bron, Lex Parree en Frank Alta weer van de partij. Heren super bedankt weer!

Ophaal kalender 2019

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *