De laddercompetitie is weer begonnen

Ook dit jaar kun je weer ‘ladderen’. Een leuke manier om wat vaker te tennissen of om een keer met andere leden een balletje te slaan. Je kunt op ieder moment instromen en gezellig meedoen. Wie gaat dit jaar Rob Bron van de troon stoten?

Hoe werkt het?

De eerste wedstrijd word je ingedeeld op basis van het speelniveau dat je hebt opgegeven. Je ontvangt aan het begin van de ronde een email met wedstrijdgegevens, en hebt dan 2 weken om de uitslag te registreren. Je kunt rondes overslaan en wedstrijden doorschuiven naar de volgende ronde. Je ontvangt aan het begin van de ronde een email met wedstrijdgegevens, en hebt dan 2 weken om de uitslag te registreren. Je kunt rondes overslaan en wedstrijden doorschuiven naar de volgende ronde. Bekijk de reglementen.

Meld je aan
Of download de gratis app: ‘clubladder‘ van SportconneXions.

App Store
Google play

Meer informatie

Zie de website van sportconnexions of mail info@sportconnexions.com.

Gerelateerde artikelen

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *